Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İÇ DEKORASYON

Murat Nar 3d Tasarım Mimari Modelleme Proje Çizim Görselleştirme Dizayn Render

3 üç boyutlu iç dış cephe giydirme mekan 3d max uzmanı çizen yapan fiyat. 

www.muratnar.com 3d tasarım proje modelleme hizmetleri vermekte olup, 3d tasarım konusunda uzmanlaşmıştır, profesyonel olarak 3d tasarım hizmetleri yapılmaktadır.

3d tasarım uzmanı olarak uzun yıllardır çalışmakta olup bir çok inşaat firmasına hizmet etmiş bulunmakta, 

inşaat mimari projelerinin 3d tasarım hizmetlerini mimarlarla da ortaklaşa yürütmektedir. mimari projesi çizilmiş olan inşaatın istenilen

şekilde 3d tasarım hizmeti verilmete olup, cephe kaplaması olarak kompozit cephe, silikon cephe, prekast cephe, mantolama cephe 3d tasarı

mları yapılmaktadır. bina cepheleri ve bloklu projelerin 3d tasarımları yapıldıktan sonra bahçe 3d tasarımları, arazi 3d tasarımları, peyzaj 3d

 tasarımları uzman 3d tasarım ekibi taradından yapılmaktadır. 3d tasarım katalog iç mekan 3d tasarım, kat planı 3d tasarım işleride bir bütün olarak yapılır ve kataloglarınızda kullanabilirsiniz.

Prekast Söve cephe dekorasyon ürünleri ile binanızın cephesini zarif, estetik, klasik ve modern bir görünüme kavuşturur. Aynı zamanda her türlü hava şartlarına karşı sağlam dayanıklığını arttırır. Söve genel olarak pencere ve kapı kenarlarına uygulanan dekoratif strafor ve akrilik sıva kaplı malzemedir.

Sizde binanızın cephesinde farklı güzel bir görünüm istiyorsanız binanızı söve ile kaplatabilir tasarımını yaptırabilirsiniz.

Söve cephe tasarımı, ücreti karşılığı yapılmaktadır, cephe süsleme ve detay proje çözümlerinde kullanılan pencere ve kapı söveleri, katsilmesi, sütun, köşe taşı, payanda ve kaplama ürünü olan yalıbasklı, fugalı panel gibi ürünler değişik model ve ebatlarda üretildiği için binanıza uygun olarak tasarımı yapılabilmekte. Söve Tasarım fiyatları bina cephe adeti ve büyüklüğüne göre belirlenmektedir, her binada fiyatlar farklılık gösterebilir. son yılarda Ahşap dokulu, taş desen dokulu modelleri ile betopan yalıpan kaplamarda yapılmaktadır.

 

İç Dekorasyon 

3d tasarım, 3d mimari, 3d proje, 3d modelleme, 3d render, 3d mimari proje3d mimari çizim, cephe tasarımı, dış cephe, dış cephe çizimi, 3d mimari modelleme, 3d tasarim, 3d mimari tasarim, 3d proje, 3d mimari çizim, 3d proje tasarım, 3 boyutlu çizim, 3 boyutlu proje, 3 boyutlu mimari proje, 3d çizim, 3d mimari ofisi, 3d cephe, 3d dış cephe, 3d mimarlık, 3d uzmanı, 3d iç dekorasyon, 3d cephe çizimi3d çizimci, 3 boyutçu, 3d proje fiyatları, 3d iç mekan, 3d alucobond, 3d alikobant, 3d prekast, 3d betopan, cephe tasarim, 3d mimari proje, murat nar, 3d art, 3dmimaritasarim.com, 3dprojetasarim.com, trendhayat.com

 3d Mimari Proje Tasarım Modelleme Çizim Görselleştirme Render

www.muratnar.com

www.3dprojetasarim.com

www.3dmimaritasarim.com

www.trendhayat.com

 

3d,mimari,proje,tasarım,modelleme,görselleştirme,söve,betopan,kompozit,cephe,render,muratnar,3boyut,3dsmax,tiridimax,max,program,kat plani,3d proje, 3d görsellestirme, 3d tasarim,sove tasarim, cephe tasarim, dis cephe tasarim, iç mekan tasarim, autocad, peyjaz, 3d görselleştirme, 3d modelleme, 3d tasarim, fabirka, hotel, residance, site, konut, daire, blok, apartman, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, çardak, pergola, bahçe tasarım modelleme, kompozit cephe, söve cephe, prekast cephe, betopan cephe, modelleme ve tasarim görselleştirme.