Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Prekast Söve Cephe

Prekast Söve Dış Cephe tasarımlarımızdan bazıları...

Murat Nar 3d Söve Tasarım Modelleme Görselleştirme Render Proje

Prekast ve Söve Cephe Galerisi

Murat Nar 3d Söve Tasarım Modelleme Görselleştirme Render Proje

Prekast Söve cephe dekorasyon ürünleri ile binanızın cephesini zarif, estetik, klasik ve modern bir görünüme kavuşturur. Aynı zamanda her türlü hava şartlarına karşı sağlam dayanıklığını arttırır. Söve genel olarak pencere ve kapı kenarlarına uygulanan dekoratif strafor ve akrilik sıva kaplı malzemedir.

Sizde binanızın cephesinde farklı güzel bir görünüm istiyorsanız binanızı söve ile kaplatabilir tasarımını yaptırabilirsiniz.

Söve cephe tasarımı, ücreti karşılığı yapılmaktadır, cephe süsleme ve detay proje çözümlerinde kullanılan pencere ve kapı söveleri, katsilmesi, sütun, köşe taşı, payanda ve kaplama ürünü olan yalıbasklı, fugalı panel gibi ürünler değişik model ve ebatlarda üretildiği için binanıza uygun olarak tasarımı yapılabilmekte. Söve Tasarım fiyatları bina cephe adeti ve büyüklüğüne göre belirlenmektedir, her binada fiyatlar farklılık gösterebilir. son yılarda Ahşap dokulu, taş desen dokulu modelleri ile betopan yalıpan kaplamarda yapılmaktadır.

Söveler, taçlar, kat silmeleri, sütunlar, kilit taşları, tasarım, modelleme, render, 3dsmax, max, 3 boyutlu söve, çizimi, projesi, cephe tasarımı,